Anna Lewandowska na celowniku

Anna Lewandowska obwiniania o wypłynięcie na salony za sprawą męża, błysnęła już wcześniej!

Anna Lewandowska

Zapominamy, że jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski, Europy i Świata w karate. Jej ostatnia aktywność związana z dietetyką, lifestyle’m i szeroko pojętym byciem fit tylko przysporzyła jej zasług, stawiając na półce tuż przy Ewie Chodakowskiej, a Robert nieco pomógł w reklamie.

Programy opracowane przez osobistość znane są nie tylko nastolatkom. Korzystają z nich setki Polek w urozmaiconym wieku. Zdania o autorce są podzielone, głównie ze względu na aktywność reklamową Anny oraz ceny, które królują w jej sklepie.

Te są oszałamiające i zupełnie nieadekwatne do prezentowanych produktów. Kto jednak zabroni którejś z gwiazd dyktować swoich warunków? Jest popyt, jest i podaż. Widocznie chętnych nie brakuje skoro biznes się kręci.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*