Bransoletka monitorująca

Od dawna świat mody i techniki się przenikają. Tym razem do zestawienia dołączył zdrowy tryb życia, na którego punkcie panie mają fioła od dłuższego czasu.

Aplikacje mobilne, zegarki, wszystko co zmierzy ilość przebytych kilometrów, puls, kalorie i inne parametry naszego ciała jest w cenie.

545c852b80550_o,size,933x0,q,70,h,ddd100

Zazwyczaj obrzucone ogromną ilością urządzeń i kabli monitorujemy i skrupulatnie sprawdzamy wyniki podczas poszczególnych aktywności.
Bez problemu możemy zminimalizować ilość gadżetów do jednej – monitorującej każdy z parametrów – bransoletki, która będzie działać nawet podczas snu.

Specjalne oprogramowanie umożliwi przetworzenie i przesłanie danych na Twój komputer, gdzie wszystko sprawdzisz, bez konieczności zaglądania do kolejnych urządzeń.

Bransoletka monitorująca, jak podają modele przedstawione przez wiodących producentów, może okazać się też uniwersalnym dodatkiem do wielu stylizacji.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*