Casting dla Dzieci i Młodzieży do produkcji filmowej Górny Śląsk

Serdecznie zapraszamy do wysłania zgłoszeń swoich ciemnowłosych i rudych dzieci, do udziału w międzynarodowej produkcji filmowej. Zapraszamy na plan zdjęciowy również młodzież w wieku od 13 – 19 lat.

Kochani❗️ Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udział w międzynarodowej produkcji filmowej. Produkcja filmowa, będzie realizowana w dniach 30 i 31 stycznia 2021 roku na terenie Górnego Śląska.

Obecnie poszukujemy dzieci o rudych i ciemnych włosach brązowych, czarnych w wieku od 6 – 10 lat. Plan zdjęciowy odbędzie się w dniu 30.01.2021 roku w sobotę w Sosnowcu.

Dzieci, młodzież i młodych dorosłych w szczególności o rudych i ciemnych włosach w wieku od 13 – 19 lat zapraszam na plan w dniu 31.01.2021 roku w niedzielę w Sosnowcu.

Zgłoszenie proszę wysłać jak najszybciej, drogą mailową na adres ; abmsilesia@gmail.com

W tytule maila wpisz : Casting dzieci ST – Sosnowiec

Wynagrodzenie za udział ; 121 zł brutto za jeden dzień zdjęciowy, płatne przelewem.

EPIZODY : Dla chłopców w wieku 7 – 13 lat, o ciemnych włosach, dobrze mówiących po angielsku plan w dniu 30.01.2021 roku.

Dla chłopaków w wieku 15 – 19 lat, o ciemnych włosach bardzo dobrze mówiących po angielsku z walijskim akcentem, plan w dniu 31.01.2021 roku.

Szczególnie zapraszamy native-speakerów.

Kompletne zgłoszenia prosimy wysłać dokładnie w tej kolejności :
– Termin dostępności: 30 stycznia dla dzieci od 6-9 lat i 31 styczeń dla młodzieży i młodych dorosłych od 13-19 lat.
– Imię i nazwisko dziecka lub młodego dorosłego.
– Numer telefonu komórkowego opiekuna prawnego wraz z jego imieniem i nazwiskiem (dla osób >16 lat).
– Data urodzenia.
– Miejsce zamieszkania (miejscowość wraz z kodem pocztowym).
– Zwykłe 2 – 3 aktualne zdjęcia, wykonane tel. komórkowym, ale kategorycznie bez filtrów, bez powiększania oczu, zdjęcia prosimy dołączyć jako załącznik do maila.
– Wymiary : wzrost, waga, numer buta, klatka piersiowa, talia, pas, biodra, kołnierzyk (obwód szyi w dolnej części w cm).
– Informacja, czy dziecko (do lat >16-stu w dniu zdjęciowym), posiada aktualne dokumenty do zgody z PIP. Jeśli TAK – napisz do kiedy są aktualne. Jeśli nie – napiszemy co warto zrobić.
– EPIZOD (tylko dla chłopaków) – jeśli Twój syn (lub Ty młody mężczyzno), świetnie mówisz po angielsku i jesteś zainteresowany epizodem, napisz to nam w mailu, a wyślemy zadanie aktorskie do nagrania.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Dziękujemy.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...