Casting dla Modelek do sesji reklamowej Kraków

Zapraszamy na casting ładne dziewczyny szczególnie z Krakowa i okolic do wzięcia udziału w fantastycznym płatnym projekcie i przeżycia niezapomnianej przygody na planie zdjęciowym.

W najbliższych miesiącach będą do zrealizowania następujące projekty: sesja wizerunkowa centrum konferencyjnego – suknie ślubne – oferta jesień/zima 2020 – buty i torebki – zegarki i biżuteria – katalog reklamowy płaszczy zimowych – sesja wizerunkowa fitness clubu – zdjęcia biznesowe dla banków fotografii – sesja sportowa dla banków fotografii – zdjęcia kosmetyczne – kremy i balsamy renomowanej firmy – sesja reklamowa z publikacją w czasopiśmie dla kobiet.

Serdecznie zapraszam kobiety w wieku od 18-35 lat, o miłej aparycji i zgrabnej sylwetce. Nie wymagam doświadczenia. Każde zgłoszenie powinno zawierać co najmniej dwa aktualne zdjęcia.

Wszelkie dane proszę wysłać na adres mailowy: sesje@fotografiareklamowa.eu

Zatrudnienie odbywa się na podstawie umowy o dzieło. W umowie wpisane są wszelkie szczegóły sesji, oraz zagwarantowany jest termin wypłaty wynagrodzenia (zwykle zaraz po sesji, często wypłacana jest też zaliczka).

Jestem na rynku od 15 lat. Pracuję ze zgraną i doświadczoną ekipą. Mam na swoim koncie kampanie reklamowe, oraz wizerunkowe sesje zdjęciowe konkretnych produktów i marek. Moje zdjęcia publikowane były niejednokrotnie w prasie kobiecej. Stale organizuję warsztaty dla fotografów. Daję też w swojej firmie możliwość odbycia stażu nauczycielom fotografii.

Zastrzegam sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, ocena: 1,00 na 5)
Loading...