Casting dla Modelek o blond włosach na pokaz fryzjerski Warszawa

Zapraszamy na casting ładne, zgrabne Modelki o blond włosach na pokaz fryzjerski w dniu 4 października do Warszawy. Pokaz będzie w formie online – dostępny w mediach społecznościowych Loreal.

Za udział w castingu przewidziane jest wynagrodzenie w kwocie 360 złotych netto (umowa o dzieło).

W dniu 04 października o godzinie 11.00 zaraz po castingu rozpoczną się przygotowania Modelek do pokazu oraz dobór stylizacji.

W dzień pokazu 5 października od godziny 10/11 przygotowania, pokaz online w godzinach 20-21.30. W trakcie dnia zapewniony posiłek. Tematem przewodnim pokazu są blondy.

Dlatego też zapraszamy dziewczyny z każdą długością włosów od bardzo krótkich do bardzo długich w różnych odcieniach blond od jasnego do ciemnego. Głównie będą to stylizacje, upięcia, ale również potrzebujemy kilku dziewczyn z krótszymi włosami lub takie, które mają chęć na strzyżenie.

Wszystkie modelki będą mieć koloryzacje blond.

Koloryzacje będą różne, będą odcienie naturalne, jasne, ciemne oraz jasne z poświatą różową, niebieską, szarą. Farba zmywalna po około 10 myciach.

Zainteresowane dziewczyny prosimy o zgłoszenie na maila podając; imię nazwisko, telefon, wzrost, wiek, rozmiar ubrania oraz wysłanie aktualnych zdjęć.

Zgłoszenia mailowe na pokazy@individual.pl z tematem Blond

Proszę podać czy jesteś zainteresowana tylko upięciami czy również może być strzyżenie. Jeśli tak to ile można ściąć. Prosimy o aktualne zdjęcia włosów – zdjęcie twarzy z przody, z tyłu, z boku, zdjęcie sylwetki.

Skontaktujemy się z wybranymi dziewczynami.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...