Casting dla statystów do Reklamy Warszawa

Poszukuje osób do krótkiego filmiku, które potrafią wcielić się w role. Poszukujemy osoby chętne, mające doświadczenie przed kamerą lub występujące w reklamach i nie boją się mówić przed kamerą na przykład; dlaczego zdecydowały się skorzystać z usług salonu.

Do zagrania rola – Mama z dzieckiem (kobieta 35 lat + dziecko 5 lat- oczywiście możemy znaleźć oddzielnie dziecko plus mamę )– samotna mama, która pomiędzy pracą i opieką nad dzieckiem nie ma na nic czasu. Mobilny salon jest jej wybawieniem, ponieważ zawsze wpasowuje się w jej grafik. Nie musi organizować kogoś do opieki nad córką na czas manicure. Dzięki mobilnemu salonowi jest w stanie o siebie zadbać. Prawa: internet, social media salonu. Przewidziane wynagrodzenie to 800 złotych osoba dorosła, 350 złotych dziecko. Termin: 1 dzień zdjęciowy w dniu 6 października we wtorek 2020 roku.

Proszę przesłać zgłoszenie wysyłając na maila karolina_motylewska@o2.pl zdjęcia, wymiary, numer telefonu plus ewentualnie filmik.

W Tytule proszę podać; imię plus wiek.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (2 głosów, ocena: 5,00 na 5)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*