Casting dla Statystów, Epizodystów do serialu obyczajowego Wrocław

Agencja Aktorska zaprasza na casting statystów do zagrania w filmie o tematyce komedii obyczajowej. Realizowane zdjęcia odbędą się w kilku miejscach; Wrocław, Uraz, Kobierzyce.

Do zagrania w serialu “Święty” poszukujemy statystów w różnym wieku.

W dniu 25 września w piątek zdjęcia; Bar Białacha – Klienci Baru w wieku od 20-70 lat oraz zdjęcia w studio w Bielanach Wrocławskich. Transport zapewniamy.

W dniu 28 września w poniedziałek zdjęcia w Uraz – transport zapewniamy. Panowie od 18-55 lat zagrają partyzanci, żołnierze oraz statyści filmowi. Ekipa filmowa; Panowie od 18-40 lat i Panie od 20-40 lat.

We wtorek 29 września – Panowie ( mile widziani z prawem jazdy) w wieku od 18-70 lat (Klienci myjni).
Panie 30-70 lat- członkinie koła Gospodyń Wiejskich.

W środę 30 września do zagrania małe Epizody: Plotkara – Pani 30-60 lat. Pijak – Pan 40-60 lat. Pijak w garniturze – Pan 30-60 lat.

W piątek 2 października – Bar Białacha- Klienci Baru w wieku 20-70 lat, zdjęcia w studio w Bielanach Wrocławskich. Transport zapewniamy.

W dniu 6 października we wtorek – Bar Białacha- Klienci Baru w wieku 20-70 lat

W środę 7 października – Bar Białacha- Klienci Baru w wieku 20-70 lat (zdjęcia w studio w Bielanach Wrocławskich. Transport zapewniamy.

Osoby zainteresowane statystowaniem i dyspozycyjne w wymienionym dniu zdjęciowym prosimy o zgłaszanie się na adres: info@edwinfilm.pl

Do maila prosimy załączyć: imię i nazwisko, datę urodzenia, numer telefonu oraz datę statystowania.
W tytule maila wpisz hasło “Święty”

Zapraszamy Agencja Aktorska Edwin Film

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, ocena: 5,00 na 5)
Loading...