Casting dla Statystów i dzieci do produkcji filmowej Warszawa

Kochani trwają zdjęcia do nowej produkcji filmowej, do której poszukujemy Statystów w różnym wieku. Pierwszy dzień zdjęciowy zaczynamy już 28 września w poniedziałek.

Poszukujemy chłopców grających w piłkę w wieku od 6-10 lat. Dziewczynki “chłopczycy” również grającej w piłkę w wieku od 6-10 lat. Stawka 120 złotych płatne po planie. Chłopca, który celnie kopnie piłkę we wskazany punkt, chętnie ze szkółki – stawka 200 złotych płatne po planie. Chłopca, który na bramce nie będzie bał się dostać piłką w głowę (miękką, przygotowaną przez scenografię) najchętniej trochę pulchniejszego – stawka 250 złotych płatne po planie.

Zapraszam na casting kobiety i mężczyzn w wieku od 25-50 lat, będą odgrywać rolę przechodniów ulicami Mokotowa. Zdjęcia wieczorne-nocne stawka 120 złotych płatne po planie.

Zapraszamy również właścicieli aut statystycznych stojących obojętnej marki (nie białe, nie jaskrawe) stawka 120 złotych za zdjęcia dzienne, jeśli będą nocne 160 złotych.

Chętnych prosimy o maile z aktualnymi zdjęciami i numerem telefonu na adres rekrutacja.kamedstudio@gmail.com z tytułem 28.09 + statystowanie, które Państwa interesuje.

Serdecznie zapraszamy

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...