Casting dla Zawodowych Aktorów do serialu telewizyjnego Wrocław

Zapraszam na casting do projektów telewizyjnych zawodowych Aktorów, którzy z łatwością zagrają różne postacie serialu “Lombard: życie pod zastaw”.

Do ostatnich odcinków sezonu serialu “Lombard: życie pod zastaw” poszukujemy zawodowych Aktorów, Aktorki do zagrania głównych postaci odcinków jak i do stałej obsady. Szukamy aktorów, którzy nie grali w tym tytule minimum rok.

Casting odbędzie się w najbliższych dniach we Wrocławiu.

Postać Aktora – FILIP (ok. 30 lat) – mężczyzna cierpiący na chorobę Huntingtona (pląsawica Huntingtona), ma nieskoordynowane ruchy, jest nerwowy, niecierpliwy i wybuchowy. Sprawny aktor – pantomima, taniec – który dobrze “gra ciałem”. Zdjęcia 6, 8, 9 października.

ALDONA ( 50+ ) – matka FILIPA, umęczona życiem z Filipem, a wcześniej z jego ojcem, który zmarł w wyniku choroby Huntingtona, u kresu wytrzymałości psychicznej, trudno jej kochać syna. Zdjęcia; 6, 9 października.

WŁADEK (39 lat) dostał wyrok 12 lat więzienia za handel amfetaminą. Odsiedział 9 lat, wyszedł warunkowo za dobre sprawowanie. W dniu; 5, 6, 9 października.

ERNEST (16 lat) – syn Władka. Uczeń technikum, przyucza się do zawodu piekarza. Gra w dniu; 5, 6, 9 października.

RYSIEK (39 lat) – ma piekarnię. Ernest przyucza się u niego. Zwykły, poczciwy gość. Trochę fajtłapa, przy cwaniackim Władku. Rodzinny. Zdjęcia; 5,6 października.

BARTEK WALASZEK (ok. 35 lat) – zwykły rolnik, który wygrał w lotka 1.5 miliona złotych. Kompletnie nie ma obycia z takimi pieniędzmi, więc szybko wpada w paranoję, że mu wszystko zabiorą, porwą itp. Ukrywa wygraną przed wsią. Zdjęcia; 7, 8 października.

NADIA WALASZEK (ok.35 lat) – zwykła kobieta, pomaga w gospodarstwie. Chciałaby w końcu zacząć żyć na wyższym poziomie dzięki nagrodzie. Jednak mąż nie jest skory do wydawania pieniędzy, co denerwuje Nadię. Zdjęcia; 7, 8 października.

STACHU (STANISŁAW CZYŻ, 64 lata) – sąsiad WALASZKÓW, niezamożny. Znany we wsi z gry w lotka. Bartka zna od małego, przyjaźnią się. Gra 7, 8 października.

KUBA GAWRYLUK (35 lat) – magazynier, zwykły facet z przedmieścia (ale nie wieśniak),żeby spłacić kredyt, zgłasza córkę na konkurs Małej Miss. Wystąpi; 7, 8, 10 października.

IZA GAWRYLUK (35 lat) – matka Zosi, Przez koronawirusa straciła pracę. Nie jest chętna udziałowi w konkursie Małej Miss. Zdjęcia; 7, 8, 10 października.

ZOSIA (8 lat) – bardzo ładna córka IZY i KUBY, sama nie garnie się do konkursu – powodem, dla którego chce wziąć w nim udział jest chęć zabawy z koleżanką, która także bierze w nim udział. Zdjęcia; 7, 8, 10 października.

Szukamy zawodowych Aktorek i Aktorów nie licząc dzieci i młodzieży.

Oprócz honorarium zapewniamy zwrot kosztów dojazdu i hotel.

Zgłoszenia zawierające: imię i nazwisko, datę urodzenia, numer kontaktowy, zdjęcia portretowe i sylwetki,

demo lub inne materiały wideo prosimy wysyłać na adres: lombard.edwinfilm@gmail.com

W tytule maila prosimy wpisać imię postaci. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Agencja Aktorska Edwin Film

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...