Chłodna woda blasku doda

Pielęgnujesz swoje włosy starannie, z należytą uwagą, dbasz o to, by odpowiednio dobrać szampon i odżywkę, a mimo to nie mają takiego blasku, jaki chciałabyś mieć?

Zazdrościsz dziewczynom mijanym na ulicy, których włosy zwyczajnie lśnią? Nie wiesz co zrobić, by wyglądały lepiej? Sprawa może okazać się łatwiejsza niż Ci się wydaje!

zimna-dowa-zdrowie

Częstym błędem popełnianym nie tylko przez dziewczęta, ale i kobiety, jest płukanie włosów ciepłą, a nawet gorącą wodą. Używana podczas początkowego etapu pielęgnacji woda o podwyższonej temperaturze, wzmagająca pienienie szamponu, nie jest odpowiednia do jego spłukiwania.

Tutaj powinnyśmy stopniowo zmniejszać temperaturę, aż do momentu, w którym płuczemy włosy nie lodowatą, a chłodną wodą. To ona pozwoli na domknięcie łusek włosów, a co za tym idzie sprawi, że będą lśniące, ich struktura milsza dla oka, a my zadowolone.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*