Espadryle w natarciu

Jakiś czas temu udało nam się zanotować wielki powrót butów przez jednych uwielbianych, przez innych znienawidzonych – espadryli!

0000197830411_geox-u52b7b000nbc4064__ab_1

Buty stworzone z myślą o wygodzie, uniwersalnym zastosowaniu, często produkowane z ekologicznych materiałów. Specyficzna podeszwa jednych przyciąga, innych odpycha. Niezależnie od tego, do której grupy należysz, musisz ulec stwierdzeniu, że espadryle są niesamowicie uniwersalnym obuwiem, zwłaszcza na lato.

pol_pl_Baleriny-Espadryle-Chiara-Blue-973_6

Doskonale sprawdzą się jako towarzystwo letniej, zwiewnej sukienki, szortów, a także jeansów. Nadadzą się do pracy, na spotkanie ze znajomymi. Wpiszą się w elegancką, a takze codzienną stylizację. Dodatkowo zapewnią przewiew i zdecydowanie przyjemniejsze przemieszczanie się niż ma to miejsce w przypadku zupełnie pełnego obuwia.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*