FashionTv Model Search 2017

FashionTv Model Search 2017 to międzynarodowy konkurs dla modeli i modelek. W Polsce odbędzie się w tym roku już trzecia edycja tego projektu. Patronem konkursu jest FashionTV, czyli telewizja o zasięgu globalnym, która w całości porusza tematy związane z modą. Jeśli marzysz o karierze w świecie modelingu, koniecznie spróbuj swoich sił.

Organizatorzy będą poszukiwać idealnych kandydatów w cały kraju. W tegorocznej edycji castingi organizowane są w marcu i kwietniu w różnych miastach Polski, w lokalnych, najpopularniejszych galeriach handlowych. Docelowo zaplanowano ok. 25 castingów, w których mogą wciąż udział dziewczęta w wieku od 14 do 25 lat, a także panowie od 17 do 25 lat. Zwycięzcy etapów lokalnych zostaną zaproszeni w październiku do Warszawy na ogólnopolski finał konkursu.
Nagrodą dla zwycięzcy polskiej edycji jest udział w finale międzynarodowym, kontrakt z francusko-polską agencją modelek i modeli RYL Model Agency oraz możliwość zaprezentowania się na Paris Fashion Week. Brzmi nieźle, prawda? Światowe wybiegi już na ciebie czekają.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*