Fordanserki – jakie są ich cele?

Fordanserki to dusze towarzystwa, serce zabawy i gwarant udanej imprezy. Znajdziesz je wszędzie tam, gdzie potrzebny jest entuzjazm, radość z życia i żywiołowy taniec – w klubach, na imprezach. Czym zajmuje się fordanserka?

Fordanserki to dziewczyny specjalizujące się w obsłudze imprez rozrywkowych. Nie chodzi tu o rozdawanie ulotek czy zapewnianie napojów chłodzących – zadaniem fordanserek jest troska o istotę każdego party jakim jest odpowiednio dobra atmosfera. Zatrudnienie tego typu można zdobyć zarówno w klubach rozrywkowych przy imprezach tanecznych, jak i przy poważnych eventach podczas spotkań firmowych czy konferencji. W obu przypadkach celem fordanserek jest dbanie o to, by uczestnicy wydarzeń dobrze się bawili i mieli poczucie, że są w centrum wydarzeń.

Fordanserki

Dobra agencja fordanserek to taka, w której dziewczyny są roześmiane, kobiece, pełne optymizmu i pozytywnej energii. Dla fordanserki z kolei ważne jest uczciwe wynagrodzenia, fachowa pomoc i opieka oraz właściwie dobierane zlecenia. Taką właśnie agencją jest https://www.fordanserki.eu. Szukając agencji, która spełni nasze oczekiwania – zarówno jako fordanserki, jak i zleceniodawcy – warto polegać właśnie na takich – sprawdzonych i zaufanych – agencjach.

Agencje fordanserek

Szukając pracy jako fordanserka warto nawiązać współpracę z agencją fordanserek. Agencja fordanserek zajmuje się pozyskiwaniem zleceń dla fordanserek, przygotowywaniem i sprawdzaniem umów, dbaniem o bezpieczeństwo i komfort pracy fordanserki, a nawet pomaga w przygotowaniu portfolio.

Firmy, które myślą o zatrudnieniu fordanserek na swój event powinny skorzystać właśnie z usług agencji. Dzięki temu pozyskujemy pewność, że impreza będzie obsłużona profesjonalnie, a przede wszystkim mamy pewność, że zatrudnione fordanserki pojawią się na wydarzeniu – w przypadku fordanserek z ogłoszenia ryzyko jest znacznie większe.

Cel pierwszy: fordanserki rozkręcają imprezę

Fordanserka zatrudniona przez klub zaczyna swoją misję wieczorem, kiedy do lokali powoli ściągają pierwsi goście. Chociaż głównym wymaganiem w takiej pracy jest rozbujanie i “roztańczenie” zebranych, nie polega to tylko na żywiołowych pląsach. To także integracja z innymi obecnymi w klubie, promieniowanie pozytywną energią, zachęcanie do wykorzystania oferty lokalu. Przez cały czas fordanserki incognito wtapiają się w tłum, spajając party. Gdy impreza zaczyna gładko toczyć się sama, cel zostaje osiągnięty, a dziewczyny mogą zejść z posterunku.

Cel drugi: fordanserka musi zapewnić odpowiedni klimat

Imprezy integracyjne i wydarzenia rozrywkowe znajdują się często w programie spotkań branżowych. Tutaj również przydają się fordanserki. W przypadku eventów firmowych fordanserki występują w swojej roli jawnie, zachęcając zebranych do aktywnego uczestnictwa w zabawie, integracji. Dziewczyny dbają o towarzyską atmosferę wydarzenia i bardziej swobodny klimat. Czasami pracują w charakterze oficjalnych partnerek do tańca, czasem animują imprezę. Niezależnie od rodzaju wydarzenia, zachowują nienaganne maniery, nie zapominając jednak o spontaniczności i dobrym humorze.

Cel trzeci: pozytywne nastawienie fordanserki

Ze względu na charakter wykonywanej pracy, fordanserki to ładne, żywiołowe i pogodnie usposobione dziewczyny. Spontaniczność, przebojowość i łatwość nawiązywania kontaktów to nieodzowne cechy na takim stanowisku. Do tego przydaje się kondycja i umiejętności taneczne – fordanserka nie może sobie pozwolić na zadyszkę na parkiecie. Ważne, żeby dziewczyny czuły się w swoim żywiole, na prawdę angażując się w wydarzenie,w którym biorą udział.

Fordanserki na evencie

Cel czwarty: fordanserka musi umieć wyznaczyć granice

Mimo że praca fordanserki brzmi jak spełnienie marzeń każdej młodej dziewczyny, należy się też liczyć z mniej przyjemnymi jej aspektami. Fordanserki często spotykają się z niezrozumieniem ich roli i wynikającymi z tego nietaktownymi propozycjami ze strony namolnych delikwentów. W takich przypadkach należy się wykazać asertywnością i taktem. Fordanserkom podczas pracy często towarzyszy ochroniarz – zatrudniony bezpośrednio przez klub, lecz najczęściej przez agencję fordanserek.

Cel piąty: zarobki i czas pracy fordanserki

Ze względu na nocny charakter pracy, bycie fordanserką sprawdza się nawet w przypadku osób już zatrudnionych lub uczących się. Zarobki fordanserki wahają się od stu do kilkuset złotych za wieczór w przypadku zatrudnienia w klubie. Do tego często dochodzi open bar i darmowy posiłek. Przy eventach firmowych trudno określić przedział cen – wszystko zależy od rodzaju wydarzenia. Agencje fordanserek zazwyczaj gwarantują fordanserce też transport do miejsca zamieszkania po zakończeniu obowiązków, co jest rozsądnym rozwiązaniem ze względu na nocne godziny pracy.

Jeżeli czujesz, że praca fordanserki to świetny pomysł, agencja fordanserek może być dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Nie będziesz musiała sama szukać zleceń i martwić się rozliczaniem. Czeka Cię dobra i nieskrępowana zabawa!

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (2 głosów, ocena: 5,00 na 5)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*