Fryzura na lato 2016

Projektanci cieszą każdą z nas, która wolałaby zostawić wszelkie prostownice, lakiery i lokówki w szufladzie. Tak też powinno stać się tego lata. Wybiegi pokazują, że lato 2016 przebiegnie pod znakiem naturalności. Rezygnujemy z wyidealizowanych fryzur układanych godzinami.

prosta grzywka 2016

Trendy wyznaczają się same – długie, lekko i naturalnie falowane włosy to jedna z myśli przewodnich. Doskonale w tegorocznym sezon letni wpiszą się także lekkie, niedoskonałe koki zrobione na dole głowy, bowiem upięcia na górze i drastyczne końskie ogony na czubku głowy nie są już w modzie.

Do łask powracają wszelkiego rodzaju grzywki, nawet te rodem z lat 70 ubiegłego wieku i wystrzępione. W spokoju możesz więc wybrać się do fryzjera, który dobierze odpowiednią do Twojego kształtu twarzy.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*