Gigi Hadid – piękność z Kalifornii

Gigi Hadid to jedna z najbardziej rozchwytywanych modelek na świecie. W 2016 r. uzyskała tytuł International Model of the Year. Gigi jest związana z modelingiem od 2 roku życia – wtedy wzięła udział w swojej pierwszej kampanii dla marki Guess.


Źródło: www.flickr.com

Wielu zachwyca się jej słodką i dziecięcą urodą – na Instagramie śledzi ją już ponad 15 milionów fanów. Jednak mało kto wie, że Gigi Hadid to tak naprawdę Jelena Noura Hadid. „Gigi” to skrót od imienia modelki. Gigi urodziła się 23.04.1995 r. w Los Angeles w Kaliforni. Tam też się wychowała razem ze swoim rodzeństwem – siostrą Bellą (również modelką) i bratem Anwar’em. Gigi może pochwalić się wyjątkową, kalifornijską urodą – ma blond włosy i jasne oczy – oraz piękną sylwetką – mierzy 180 cm wzrostu, a jej wymiary to 89 cm – 63,5 cm – 89 cm. Gigi szturmem zdobywa świat mody!

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, ocena: 5,00 na 5)
Loading...


1 komentarz

  1. Ja wolę Bellę 🙂 Gigi jest juz w kazdej kampanii, to sie robi nudne

Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*