Google projektuje sukienki

Wujek Google wie wszystko – to prawda powszechnie znana. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę z tego, że Wujek Google ma też stajla. W związku z tym zabiera się za… projektowanie sukienek.

W czasach błogiej nieświadomości wydawało nam się, że to my możemy sprawdzić wszystko w Google. Aktualnie już chyba wszyscy wiedzą, że także Google mogą sprawdzić wszystko “w nas” – na naszym komputerze, laptopie, tablecie czy smartfonie. Dotychczas zebrane dane były używane na liczne sposoby – od sugerowania reklam po budowę aplikacji. Wszystko to mieściło się w kręgu technologii. Najnowszy pomysł Googla wyprowadza firmę na ulicę. Dosłownie. Już niedługo bowiem będzie można nosić na sobie ubrania zaprojektowane właśnie przez tą markę.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*