Jedwabiście suche włosy

Jedwab jest jednym z najczęściej i najchętniej stosowanych przez panie kosmetyków, a właściwie serum na końcówki włosów. Niejednokrotnie stanowi o poratowaniu w ostatniej chwili, pozwala na nieznaczne przyklepanie fryzury, a do tego niebotycznie pachnie.

piekne-wlosy

Jednak należałoby zauważyć, że wiele jedwabiów wiodących firm, ma w swoim składzie alkohol – ten z kolei zamiast nam pomóc, wysusza, i to znacznie. Codzienne stosownie potrafi doprowadzić końcówki do skrajnego stanu.

Nie oznacza to jednak, że powinnyśmy całkowicie zrezygnować z ulubionego jedwabiu. Wystarczy wybrać kosmetyk, w którego składzie nie znajdziemy alkoholu, a na liście pojawią się odżywiające proteiny jedwabiu, a nie tylko obciążające sylikony.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*