Kolekcja Kate Moss dla Equipment

Charakterystyczny styl Kate Moss nie jest Ci obcy? Od dawna marzysz, by jej ciuchy pojawiły się w Twojej szafie?

Teraz jest taka szansa! Equipment, marka odzieżowa ciesząca się szerokim gronem wiernych fanów, która już niejednokrotnie współpracowała z modelką, tym razem umożliwiła jej stworzenie indywidualnej, limitowanej kolekcji. Szykuje się prawdziwy hit. Czy ze współpracy znanej firmy z kochaną przez ludzi modelką może wyjść coś innego?

Mowa o kolekcji na sezon jesień/zima 2016, która ukazała się już 2 czerwca. W ofercie znajdziemy klasyczne już dla firmy koszule oraz propozycje modelki – związane z rock and roll’em. Nie oznacza to jednak, że możemy liczyć jedynie na biel, czerń, czerwienie i szarości. Panterka, a raczej wstawki z użyciem wzoru, są jednym z elementów występujących w kolekcji. Nie zabraknie militarnych kurtek, popularnych rurek i spodni z szeroką nogawką. Fanki mogą też liczyć na kieszenie, których umiejscowienie kontrolowała sama Moss.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*