Konturowanie twarzy nie tylko przy sesjach

>h2>Temat konturowania twarzy pojawia się już od dawna. Od zwyczajnego makijażu różni się ono przede wszystkim tym, że nie kończy się na wyrównaniu kolorytu i ukryciu niedoskonałości, a odpowiednio przeprowadzone, pozwoli Ci na optyczne uzyskanie wymarzonego kształtu twarzy i ukryciu tego, czego wolałabyś nie widzieć.

I wcale nie potrzebujesz do tego profesjonalnego zestawu makijażysty. Skuteczne konturowanie przeprowadzisz używając: podkładu, korektora, rozświetlacza i bronzera. Pamiętaj, że jakość i czystość pędzli nie jest tu bez znaczenia!

Konturowanie będzie zależne od kształtu Twojej twarzy, a także od tego, czy chcesz złagodzić jej rysy, czy ukryć krągłości. Niezależnie od tego, na co postawisz, zasada jest prosta: to, co ukrywasz – przyciemnij, to, co chcesz pokazać – rozjaśnij.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*