Laura Hanson Sims – zjawiskowa ruda modelka z teledysku LP “Lost on you”

“Lost on you” to opowieść, która nie tylko intryguje melodyjnością, ale zachwyca i porywa serca obrazem Laury Hanson Sims.

Delikatnej i subtelnej, pierwszoplanowej postaci z teledysku, która intryguje spojrzeniem i przyciąga uwagę sylwetką. Zjawiskowa, rudowłosa dziewczyna, która oddaje uczucia płynące z ust piosenkarki.

Laura Hanson Sims to młoda, utalentowana dziewczyna. Świat modelingu zauważył ją już gdy miała 12 lat, nie sposób było przejść obojętnie obok jej rudowłosych loków i brązowych piegów. Laura ma 177 cm wzrostu i niemal idealne proporcje – 60 cm w tali, 88 w biodrach i 84 w biuście. Pochodzi z USA i ogrywa coraz większą rolę wśród światowych agencji modelek, od początku związana jest z MACS/Amax. To dowód na to, że świat mody szuka postaci barwnych i ciekawych, jaką właśnie jest Laura. Intrygujący wzrok, naturalność i subtelność w jednym.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (6 głosów, ocena: 4,33 na 5)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*