Maskara masakrująca rzęsy

Tusz do rzęs to kosmetyk, który pojawia się w kosmetyczce każdej z nas. Jest na podstawowym wyposażeniu i niejednokrotnie robimy zapasy, stosujemy wiele opakowań na raz i otwieramy co popadnie. W końcu ta pogrubia, tamta wydłuża, a tej ostatniej chciałyśmy się tylko przyjrzeć z bliska.

Niestety tusz do rzęs nie będzie służył nam tak długo, jak pozostanie w opakowaniu. Okres przydatności maskary określa się na do trzech miesięcy po rozszczelnieniu opakowania. Po ich upływie stosowanie kosmetyku może być groźne dla naszych oczu. Pamiętajmy, że rzęsy to też włosy, o które trzeba dbać. Nie możemy dopuścić do zapychania ich łusek, osypywania się tuszu i stosowania produktu, który się już do tego nie nadaje.

beautiful-2315_640

Drogie Panie – kiedy tusz zaczyna wysychać – wyrzucamy go, nie próbujemy ratować. W przeciwnym razie chęć zaoszczędzenia może skończyć się poważnymi kłopotami.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*