Miss Lata 2016, także w Internecie!

Skorzystaj z okazji wzięcia udziału w konkursie na Miss Lata 2016. Organizatorzy umożliwili uczestniczkom także rywalizację internetową, przy pomocy portali społecznościowych.

miss lata 2016

Weź udział w jednej z dwóch rywalizacji lub w obydwóch – wszystko zależy od Ciebie.
Stawiasz pierwsze kroki w modelingu – nie szkodzi! Nabierz doświadczenie, zobacz jak funkcjonuje branża. To konkurs dla takich jak Ty, daj się odkryć!

Lato, plaża, wakacje – to, co sprzyja dobrej zabawie – bawi się tym, co robisz!

plaża

Na stronie konkursu znajdziesz formularz, do którego konieczne jest dołączenie zdjęć, wszelkie informacje oraz regulamin konkursu.

Pamiętaj, że przesyłane przez Ciebie zdjęcia muszą być Twoją własnością, nie mogą rościć sobie do nich praw osoby trzecie (np. fotograf, który zajmował się ich przygotowaniem). Organizator jest zainteresowany fotografiami nie większymi niż 1000 px.

Nie zwlekaj, może właśnie teraz jest Twój czas? Zaistniej w portalach społecznościowych i świecie modelek.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, ocena: 4,00 na 5)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*