Mobilna szafa

Znów siedzisz w tramwaju i zastanawiasz się, jak ulubiona bluzka będzie wyglądała ze spodniami, które dopiero co kupiłaś? Wytężasz umysł by zobaczyć się w obu ciuchach? Nie pamiętasz, jak prezentuje się zapomniany pasek?

Na pomoc przychodzi aplikacja mobilna Clotify, w której możesz zestawiać swoje ubrania w dowolny sposób i w dowolnym miejscu, bez konieczności wyrzucania z szuflad wszystkiego, co nagromadziło się w nich przez lata.

Aplikację możemy pozyskać ze Sklepu Google bądź AppStore, a korzystanie z wersji podstawowej jest bezpłatne, zaś wariant płatny to tyko 1$ miesięcznie.

clotify interfejs

Twórcy programu umożliwiają użytkownikom stworzenie profilu, w którym pojawi się zdjęcie oraz rozmiary poszczególnych ubrań. Teraz możemy przystąpić do fotografowania zawartości naszej szafy. Powinnyśmy postawić na fotografie na jasnym tle, z którymi będzie współpracował program. Po wykonaniu przeglądu szafy, warto opisać poszczególne pozycje i dopasować je do danego stylu. Pomoże nam to w późniejszym tworzeniu zestawów na dane dni.

Co ciekawe, program zasugeruje nam ubrania pasujące do stylu, a także dodatki. Tworząc ubranie na kolejny dzień będziemy mogły zasugerować się radą systemu i ewentualnie skusić się na wizytę w sieciówce.

Z pewnością jest to apka, którą warto mieć, w szczególności, gdy codziennym problemem jest wymyślenie w co się ubrać!

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*