Modny Paryż

Zima to dobra pora, by odhaczać z podróżniczej listy kolejne punkty. Sezon turystyczny prawie zanikł, a na ulicach topowych, turystycznych miast rzadziej spotkamy zwiedzających i poszukujących inspiracji.

Paryż to stolica elegancji i klasy, to jedno z najczęstszych celów podróży. Nie ma co się dziwić, bez wątpienia to jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie.

Stolica Francji przyciąga niemal wszystkim! Jeśli planujecie podróż w to urokliwe miejsce koniecznie zaopatrzcie się w Paris Museum Pass, jest to karta wstępu do ponad 60 muzeów oraz zabytków na terenie stolicy i okolic. Obowiązkowo, podczas wycieczki do Francji odwiedźcie Luwr oraz Katedrę Notre-Dame, najsłynniejszy zabytek miasta, bez wizyty w tych miejscach się nie obejdzie. Szukając noclegu skupcie się raczej na miastach mniej turystycznych, tam ceny za dobę są znacznie niższe od tych, które dyktuje stolica. Jednak przede wszystkim – zwiedzajcie, szukajcie, inspirujcie się i poczujcie klimat miasta, które zachwyca każdego!

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (3 głosów, ocena: 5,00 na 5)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*