Nowa twarz kolekcji młodzieżowej marki RESERVED

Marka Reserved, prowadzona przez koncern LPP, do tej pory zatrudniała do swoich kampanii zagraniczne top modelki, sławne na całym świecie. Jednak w najnowszej kampanii młodzieżowej – Keep on Rocking – pojawia się zupełnie nowa, polska twarz.

Mowa oczywiście o Oliwii Bieniuk, córce Anny Przybylskiej. Ta kampania jest debiutem 14-latki, która od dziecka marzyła o karierze w świecie mody. Nastolatka niewątpliwie odziedziczyła po swojej mamie wyjątkową urodę. Zdjęcia z sesji obiegły Internet dokładnie w drugą rocznicę śmierci Anny Przybylskiej, co z pewnością było celowym posunięciem marki. Wielu się zastanawia, czy Oliwia została zatrudniona ze względu na swoją urodę, czy raczej ze względu na fakt, że hasło „córka Przybylskiej” z pewnością zapewni marce darmowy rozgłos.


Źródło: www.reserved.com

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (2 głosów, ocena: 1,50 na 5)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*