Nowości od Celii – makijaż ust nie tylko na lato

Poszukujesz idealnych produktów do makijażu ust na lato 2016?
Celia – będąca na naszym rynku od lat, podczas których wyrobiła sobie renomę i rzesze wiernych klientów, wypuściła nową linię pomadek i błyszczyków specjalnie na tę okazję!

celia candy love
CELIA CANDY LOVE to błyszczyki w 6 pudrowych, cukierkowych kolorach, które doskonale sprawdzą się zarówno nałożone na pomadkę, jak i bezpośrednio na wargi.
Kosmetyk nada Ci blasku, nawilży usta, a Ty nie będziesz musiała martwić się sklejaniem, czy przesuszaniem pod wpływem błyszczyku. Koniec z uciążliwą aplikacją i ciągnącą się formułą! Średni poziom krycia to złoty środek makijażu – doskonały na każdą okazję.
Niezależnie, czy wychodzisz ze znajomymi, czy wybierasz się na zakupy – błyszczyk zapewni Ci delikatne, dziewczęce, nieprzesadzone podkreślenie ust.

celia elegance

CELIA ELEGANCE jest pomadką na jeden ze słonecznych, letnich dni, ale nie tylko. 12 klasycznych kolorów to wybór, jaki pozwoli Ci na dopasowanie szminki do okazji. Subtelnie podkreśli usta i utrzyma kolor przez wiele godzin. Podobnie jak poprzednia propozycja – nawilży usta, a jej delikatny skład zapewni Ci ich dobrą kondycję, o której możemy tylko pomarzyć przy stosowaniu kosmetyków o drażniącym składzie.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*