Perfecta Deoball – nowość wprost z Japonii

Szukasz wyjątkowego antyperspirantu, który nie tylko ochroni skórę, ale także pomoże wyeliminować nieprzyjemny zapach? Jeśli tak, sięgnij po nowość prosto z Japonii – Perfecta Deoball.

Antyperspirant działa dwuetapowo: redukuje bakterie – źródło nieprzyjemnego zapachu – oraz zapewnia orzeźwiający aromat, który uwalnia się podczas każdego ruchu. Perfecta Deoball zapewnia poczucie komfortu, chroni przed potem i pielęgnuję skórę przez 24 godziny.

Perfecta Deoball w cenie 29,99 zł, dostępny jest w trzech opcjach zapachowych. Do wyboru są aromaty: pudrowo-kwiatowy – Floral Soap, różany – Bloom Rose i cytrusowy sorbet – Citrus Sorbet. Preparat nakłada się kolistymi ruchami bezpośrednio na skórę pod pachami. Trzeba omijać miejsca, w których skóra jest podrażniona lub uszkodzona.


1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*