Pielęgnacja z NEUTROGENA® Visibly Renew Elasticity Boost

Wraz z wiekiem skóra robi się coraz bardziej sucha. Zmniejszona produkcja kolagenu i białek to naturalny proces, którego nie da się odwrócić, ale można go wyhamować. Konieczna jest w tym celu odpowiednia pielęgnacja skóry. Warto używać odpowiednich kosmetyków, np. z serii NEUTROGENA® Visibly Renew Elasticity Boost.

Nowa linia NEUTROGENA® Visibly Renew Elasticity Boost, opracowana we współpracy z dermatologami, opóźnia procesy starzenia się skóry. Kosmetyki nawilżają i ujędrniają skórę, a także wspomagają produkcję kolagenu. Preparaty, zawierające Formułę Norweską, magnez, cynk i miedź, dają niesamowite efekty, które widać już po 10 dniach stosowania. Zbawienne skutki dla skóry mają też minerały: magnez dostarcza energii, cynk wspomaga ochronę komórek, a miedź pobudza produkcję kolagenu. Ponadto kosmetyki z linii NEUTROGENA® Visibly Renew Elasticity Boost cechuje też łatwość rozprowadzania na skórze. Lekka konsystencja sprawia, że preparaty bardzo dobrze się wchłaniają, pozostawiając delikatny lawendowy aromat.

Seria NEUTROGENA® Visibly Renew Elasticity Boost to 3 preparaty: emulsja i balsam do ciała , a także krem do rąk, które zawierają minerały zwiększające produkcję kolagenu.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*