Rajstopy w sprayu

Po raz kolejny decydujesz się na włożenie rajstop do sukienki z uwagi na nierównomierny koloryt Twojej skóry? Całkowicie rezygnujesz z pokazywania swoich nóg?

rajstopy venus

Nigdy więcej tego nie rób! Skorzystaj z propozycji od Venus, czyli rajstop w sprayu. Nie, nie jest to sztuczny wytwór, który stworzy ciągnącą się powłokę na skórze. To zwyczajny, dość trwały fluid, który pozwoli Ci ukryć pajączki, drobne niedoskonałości i nierównomierny koloryt, a przy okazji wyszczupli optycznie nogi.

To doskonałe rozwiązanie zarówno do pracy, jak i w ciągu urlopu. Nie musisz męczyć się w upalny dzień z przylegającymi do ciała rajstopami. Wybierz te w sprayu, których formuła umożliwia równomierną i dokładną aplikację.

Co więcej – powłoka nie ściera się, nie brudzi, nie blaknie aż do momentu zmycia. Zaaplikowanego preparatu pozbędziesz się przy najbliższej kąpieli – wystarczy odrobina mydła i woda.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*