Rowerowa wyprawa

Wakacje spędzone na rowerze mogą okazać się nie mniejszą przygodą niż te spędzone na podróżowaniu stopem. I nie jest to propozycja wyłącznie dla miłośników dwóch kółek. To oferta dla każdego, kto chce żyć aktywnie i dbać o swoje ciało.

building-1031009_640

Przeraża Cię perspektywa jazdy wiele kilometrów z plecakiem? Nie chcesz taszczyć ze sobą ogromnej ilości ekwipunku? Boisz się, że nie podołasz? Nic bardziej mylnego!

silhouette-683751_640

Wiele specjalizujących się w organizacji wypraw rowerowych firm, oferuje klientom szeroki wybór. Od tras dla amatorów, gdzie w ciągu dnia pokonuje się około 50km, po te wyczynowe. Od spania na polach namiotowych, po te z noclegiem w wygodnym hotelu. W większości przypadków ekipie towarzyszy wóz transportujący rzeczy, z pomocą medyczną i techniczną.

Nie ma się czego obawiać, wybierz coś dla siebie! Polska i zagranica, tereny zurbanizowane, a także zupełnie dzikie.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*