Seks w wielkim mieście – kampania marki MOHITO

Kampanię Mohito na sezon jesień-zima 2016/2017 zrealizowano w Nowym Jorku. Autorem świetnych zdjęć jest Marcin Kempski. Natomiast gwiazdą kampanii została sławna polska modelka – Magdalena Frąckowiak.

Jesienne i zimowe stylizacje na tle nowojorskiej architektury prezentują się ciekawie i inspirująco. Kampania z pewnością niejednego zachęci do podróży za ocean. Dzięki różnorodności stylów, każdy z pewnością wybierze coś dla siebie. W tym sezonie w sklepach znajdziemy ponadczasowy dżins, wciąż modne oversizowe swetry i płaszcze, bomberki czy sztuczne futra. Dla miłośniczek romantycznych klimatów Mohito przygotowało natomiast subtelne i dziewczęce koronki oraz kwiatowe wzory. Dominującymi kolorami kolekcji są: granat, szarość, brudny róż, khaki i czerń. Zainspiruj się!


Źródło: www.mohito.com/pl/pl/campaign/aw-2016

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, ocena: 5,00 na 5)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*