Siła naturalnych kosmetyków

Naturalne kosmetyki podbijają serca coraz większego grona nie tylko klientek, ale też klientów. Niegdyś składniki uważane za nieskuteczne, powracają do łask.

Po erze, w której miałyśmy do czynienia z ogromną ilością nafaszerowanych chemią produktów, możemy śmiało sięgać po kosmetyki naturalne, które niejednokrotnie spisują się lepiej niż te z zaawansowanym składem opracowanym w laboratorium.

balls-1102471_640

Przewagę natury obserwujemy między innymi w zmniejszonych reakcjach alergicznych i uczuleniowych. Kosmetyki produkowane na bazie naturalnych wyciągów to także znacznie większa delikatność i mniejsza możliwość podrażnień. W końcu nie na darmo nasze babcie wierzyły w zioła i to nimi posługiwały się na co dzień.

soap-1105526_640

Oczywiście nie w każdym przypadku delikatny, naturalny kosmetyk będzie odpowiedni, ale przy nawilżeniu, złagodzeniu, a często nawet drobnych problemach skórnych, jest strzałem w dziesiątkę.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*