The Look Of The Year

The Look Of The Year to zarówno najstarszy, jak i najbardziej prestiżowy konkurs modelingowy na świecie, który odbywa się już od 30 lat w aż 50 krajach świata. Przeznaczony jest dla wszystkich, którzy marzą o karierze w świecie modelingu. Jeśli czujesz, że masz w sobie to „coś”, co może zachwycić jurorów, koniecznie spróbuj – nie masz przecież nic do stracenia.

Laureaci polskich edycji bardzo dobrze sobie radzą. Pracują dla najlepszych projektantów i agencji oraz biorą udział w wielu prestiżowych pokazach mody. Biuro konkursu w Polsce wprowadziło w 2016 r. rewolucyjną zmianę – od teraz w rywalizacji mogą brać udział także mężczyźni.
Aby wziąć udział w castingu, trzeba spełnić kilka podstawowych wymagań. Kobiety muszą mieścić się w przedziale wiekowym od 15 do 22 lat, zaś mężczyźni – od 15 do 26 lat. Panie ponadto powinny mieć minimum 173 cm wzrostu, a panowie minimum 183 cm. Nad osobami niepełnoletnimi powinien czuwać opiekun.
Daj sobie szansę!

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, ocena: 5,00 na 5)
Loading...


2 komentarze

  1. Witam, od kiedy ruszają castingi?

    • Magdalena Madej

      Castingi do nowej edycji – według zapowiedzi zawartej na stronie Konkursu – ruszają w tym miesiącu. Konkretne daty i miejsca castingów nadal nie są znane. Jednakże już teraz można dokonać zgłoszenia drogą online na stronie organizatora, zakładka “Casting”.

Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*