W kupie raźniej

Zaczynasz ćwiczyć i chwilę później już Ci się nie chce? Wychodzisz pobiegać, ale po pięciuset metrach, gdy dopada Cię kryzys słabeusza, uznajesz, że wrócisz żeby zjeść te lody zalegające od dwóch godzin (bo wtedy wróciłaś ze sklepu) w lodówce?

Nie możesz zebrać się w sobie, a motywujące obrazki wywołują jedynie rozpacz?

nordic-walking-1369306_640

Zabierz psiapsiółę i zróbcie coś dla waszych ciał wspólnie. Tak – wspólna aktywność to przede wszystkim motywacja. Poddając się w samotności, tylko Ty o tym wiesz. Przecież nie przerwiesz biegu, gdy osoba obok jeszcze daje rady, przecież nie będziesz gorsza i nie poddasz się jak jakiś mięczak. Będziesz walczyć, a ta walka da siłę towarzyszowi.

in-the-gym-1171556_640

Dlatego jeśli nie potrafisz w samotności – spróbuj w grupie. To tam znajdziesz wsparcie w momentach zwątpienia, to tam wstyd będzie Ci porzucić postanowienie. To tam popracujesz nad charakterem i stworzysz niepowtarzalną więź!

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*