Wyglądaj jak milion dolarów, nie wydając fortuny

Każda z nas chciałaby wyglądać jak milion dolarów, ale nie zawsze pozwala nam na to budżet. Może tylko tak nam się wydaje, że nie pozwala? Żeby wyglądać świetnie, efektownie, poważnie, jak szanująca się bizneswoman – nie trzeba wydawać fortuny.

bizneswoman

Wystarczy kilka zasad, jakie wprowadzimy do naszej głowy:

Basic i casual jest cenie – tak to właśnie te podstawowe ubrania pozwolą Ci na stworzenie idealnej stylizacji. To właśnie one będą pasować do siebie, niezależnie od zestawienia. W szafie powinny zagościć standardowe ciuchy, w bieli i czerni. Nie unikaj klasyki, postaw na białe bluzki, cygaretki, marynarki, beżowy płaszcz, kardigany, a także ciuchy, które kojarzyć będą się z amerykańską szkołą. Stonowana zawartość szafy pozwoli Ci uniknąć dylematów charakterystycznych dla pstrokatych ubrań, których nie włożysz do wszystkiego.

Jakość – zamiast kupić 10 bluzek, kup 3. Klasyczne ubrania, które nie są zniszczone, dobrej jakości, możesz znaleźć nawet w ciuchlandach!

Sztuczne znaczy złe – postaw na to, co naturalne. Zapomnij o sztucznych rzęsach i chamsko imitującej naturalną, skórze. Czasem wygląda to dobrze, ale tandetnie – tym na pewno nie zasłużysz na określenie wyglądać jak milion dolarów.

Dodatki – tutaj najlepiej sprawdzają się zegarki. Nie muszą być renomowanych firm, wystarczy by prezentowały się dobrze i nie przyciągały uwagi swoimi pstrokatymi kolorami.

Zadbaj o siebie – nawet najlepsze ubrania i dodatki nie uratują od koszmarnego wyglądu zdartego z paznokci lakieru i pogiętej koszuli.

Rozmiary – te należy dobierać dla siebie, nie na zapas, nie na wtedy, gdy przytyjemy bądź schudniemy. W przeciwnym razie możemy wyglądać jak obwiązany sznurkiem baleron albo pokutnik w worku.

Zapach – perfumy lubi każda z pań, jednak tutaj – z umiarem. Jeśli ciągnie się za Tobą zapach – wiedz, że przesadziłaś.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (4 głosów, ocena: 4,00 na 5)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*