Wyglądaj jak prawdziwa modelka!

W pracy w blasku fleszy i na wybiegach pełnych sław, otoczone znakomitymi ludźmi, wspaniałymi kreacjami od najbardziej znanych projektantów, z idealnym makijażem na twarzy i nienaganną fryzurą. Co zrobić by wyglądać tak jak one?

Spełnienie marzeń z dzieciństwa o modowych wybiegach w ich przypadku zostało zrealizowane, a zapożyczane od mamy szpilki i sukienki zaowocowały pracą w modelingu. Najlepsze modelki to często wyrocznie stylu, uosobienie szyku i sławy.
Modelka to również sposób bycia. Osiągnięcie idealnej figury może być wyrzeczeniem nie do zrealizowania, ale naśladowanie ich stylu życia to cel, który możemy mieć w zasięgu ręki. Wystarczy kilka lekcji, dzięki którym będziesz taka jak one. Zacznijmy od ubrań. Modelki słyną z gustu i trafnego wyboru swoich kreacji, ich styl poza pracą, to najczęściej prostota i minimalizm. Zazwyczaj w ich szafie dominują nieskomplikowane barwy – czernie, szarości i biel. Do tego duża torba do ręki, okulary i gotowe! Ubieraj się wedle zasady – im mniej, tym lepiej. Zauważ, ze modelki na co dzień rezygnują z wyszukanych kreacji, bogatej biżuterii. Wyglądają naturalnie, czysto, ale i niebanalnie. To sekret ich stylu. Łącz ze sobą proste rzeczy i stwórz przez to coś niezwykłego!
 
Teraz kolej na urodę. Podobnie jak w przypadku stylu na ich twarzy dominuje natura. Lekki makijaż, delikatne kolory, które znakomicie podkreślą walory i uwydatnią zalety. Na co dzień zrezygnuj z mocnego makijażu, czuj się swobodnie. Delikatnie podkreśl kości policzkowe, muśnij usta szminką i lekko podkręć rzęsy mascarą, do tego swobodny kucyk lub lekki kok i jesteś gotowa na podbój miasta! By inni myśleli, że jesteś modelką dbaj o siebie! O paznokcie, cerę, włosy. Zdrowo się odżywiaj, pij dużo wody. Pamiętaj, że reprezentujesz grupę, która jak mało kto zna się na stylu! To mit, że fotograf wyretuszuje wszystko, więc wygląd się nie liczy!


 
A na koniec charakter. Praca w modelingu to ciężki orzech, dlatego musisz być twarda, odporna na całe zło tego świata, z uśmiechem idąca przez życie. Modelka ma coś z aktorki, która wciela się w rolę, jakie ma zagrać, coś ze sportowca – dążąca do perfekcji i dbająca o siebie, bo ciało to klucz do jej kariery i coś z psychologa – musi umieć współpracować i poruszać się po świecie modelingu, który nie jest najprostszy. Modelki to dojrzałe emocjonalnie kobiety, odporne psychicznie, asertywne i pewne siebie. Dokładnie wiedzą, czego chcą od życia.
 
Czy znalazłaś w sobie cechy modelki?

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (2 głosów, ocena: 5,00 na 5)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*