Zielony koktajl

Bycie fit nie należy do najłatwiejszych, zwłaszcza gdy w pobliżu znajdują się słodycze, kuszące już od dłuższego czasu. Tęsknota do cukru nie jest niczym nadzwyczajnym – jest zupełnie normalna, zwłaszcza, że słodka przyjemność jest uzależniająca!

green-456839_640

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym i zdrowym?
Postaw na zielone koktajle przygotowywane na bazie banana i pietruszki bądź jarmużu. Dostarczą Ci one ogromnej dawki witamin, węglowodanów potrzebnych do uzupełnienia glikogenu po treningu, a przede wszystkim przyjemności z ich spożycia, bowiem banan dostarczy dawki zdrowej słodyczy, której nie musimy się obawiać.

Zmiksuj banana, natkę pietruszki bądź liście jarmużu. Zrób koktajl na bazie jogurtu naturalnego, który dostarczy Ci białka, mleka, bądź ich mieszanki. Jeśli stosujesz izolat białkowy – dosyp go do środka!

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*