Z(motywuj) się wspomnieniami z wakacji

Złoty piasek plaż, błękitna woda i promienie słońca, które delikatnie pieszczą nasze smukłe ciało – czyli wspomnienia z wakacji, które już dawno za nami.

Która z Was, podczas noworocznych postanowień obiecuje, że do lata wymarzony rozmiar zawiśnie na wieszaku w szafie? Pewnie jest nas dużo! Ale czy koniec wakacji, to koniec walki o piękne ciało? Nie!

Jeśli udało Ci się osiągnąć pożądaną ilość kilogramów nie dopuść do tego, by czas pracy nad Twoim ciałem odszedł daleko po to, by w Nowym Roku znów postanowić sobie, że do lata osiągniesz wymarzone S. O efekt jo-jo nie trudno! Wspomnienia z wakacji, to idealna motywacja do ćwiczeń i diety. Jeśli już raz osiągnęłaś ten cel, dąż do tego, by go utrzymać! Będzie to łatwiejsze ,jeśli nie ustaniesz w swoich zamiarach. Niech wakacyjne zdjęcie będzie motywatorem, gdy zimowa aura będzie odciągała Cię od ćwiczeń a świąteczne wypieki będą kusiły swym zapachem! Wakacyjna sylwetka to standard, który możesz utrzymać cały rok, nie tylko latem. Trzymamy kciuki, byś wytrwała! A nad łóżkiem niech zawsze wisi fotografia przypominająca, że cel został osiągnięty!

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*