Bieliźniane lato, czyli trend 2016

Projektanci mody, prezentując swoją kolekcję na lato 2016 wyznaczyli ścieżkę, jaką będą podążać panie tego lata. Jedne odetchną z ulgą, inne złapią się za głowę, bowiem prezentowane stroje nie każdemu przypadną do gustu.

sukienka lato 2016

Na wybiegach królowały kreacje rodem z sypialni. Bieliźniana sukienka, kolory wprost z oferty piżamowej, a przede wszystkim przewiewne, można rzec oversizowe stroje dla pań.

bieliźniana sukienka lato 2016

Modowi królowie zachęcają nas do nieco vinatge’owych kreacji, które na pierwszy rzut oka mogą przypominać babciny strój, wyjęty po latach z szafy. Po sezonach, które zasypywały nas jaskrawymi, zdecydowanymi dodatkami, będzie to z pewnością zaskoczenie, za to dość wygodne, praktyczne i przewiewne, co przyda się podczas upalnych dni urlopu.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*