Bieliźniane lato, czyli trend 2016

Projektanci mody, prezentując swoją kolekcję na lato 2016 wyznaczyli ścieżkę, jaką będą podążać panie tego lata. Jedne odetchną z ulgą, inne złapią się za głowę, bowiem prezentowane stroje nie każdemu przypadną do gustu.

sukienka lato 2016

Na wybiegach królowały kreacje rodem z sypialni. Bieliźniana sukienka, kolory wprost z oferty piżamowej, a przede wszystkim przewiewne, można rzec oversizowe stroje dla pań.

Modowi królowie zachęcają nas do nieco vinatge’owych kreacji, które na pierwszy rzut oka mogą przypominać babciny strój, wyjęty po latach z szafy. Po sezonach, które zasypywały nas jaskrawymi, zdecydowanymi dodatkami, będzie to z pewnością zaskoczenie, za to dość wygodne, praktyczne i przewiewne, co przyda się podczas upalnych dni urlopu.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*