Duży deficyt kaloryczny – Twój wróg

Szybkie odchudzanie, drakońskie diety i jadłospis na tydzień wymyślony na poczekaniu, bez jakiejkolwiek wiedzy, z uwzględnieniem jedynie tego, by zjeść jak najmniej kalorii.

Królują produkty bez większy wartości odżywczych, zapychacze, a do końca pomaga silna wola, pozwalająca wytrwać do kolejnego jedzenia, które trudno nazwać posiłkiem. Wszystko doprawione zostaje intensywnym treningiem i powstaje ogromny deficyt kaloryczny.

belly-2354_640

Wbrew przypuszczeniom – nie jest on ani dobry, ani skuteczny, wręcz przeciwnie. Zjedzenie 800 kalorii w ciągu dnia, po odjęciu tego, co zostało spalone, może i da efekty, ale na chwilę. Po jakimś czasie odezwie się nie tylko szwankujące zdrowie, ale także efekt jo-jo, widoczny na wadze.

cookies-1383304_640

Dziewczęta – chudnięcie, zdrowe i skuteczne jest tylko wtedy, gdy nie obetniemy racji żywnościowej o więcej niż 300kcal w ciągu dnia z ustalonego indywidualnie zapotrzebowania kalorycznego.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*