Escape room

Escape room to jedna z popularniejszych w ostatnim czasie form rozrywki. Z pewnością można zaliczyć ją do ciekawszych alternatyw dla oglądania telewizji wraz ze znajomymi.

Choć branża nie należy do najstarszych, możemy znaleźć szereg możliwości dla zainteresowanych rozgrywką. Jak sama nazwa wskazuje, chodzi o to, by jak najszybciej uwolnić się z zamkniętego pokoju bądź ich kompleksu. Na podstawie wskazówek odnajdywanych w rozmaitych miejscach, w rozmaity sposób, mamy za zadanie uwolnić się z danego terenu.

menger-702815_640

Oczywiście czas jest ograniczony, a zakamarki pełne mrocznych niespodzianek. Dreszczyk emocji, presja czasu, gra zespołowa, w której każdy z uczestników musi wykazać się głową pełną pomysłów i analitycznym myśleniem to zabawa nie tylko dla młodych, ale także starszych, a nawet rodzin.

Wybierz scenariusz i miejsce rozgrywania akcji, przenieś świat gier do realistycznego! Escape room’y znajdziesz między innymi w Krakowie, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu i innych miastach.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*