Jessica Mercedes podbiła serca fanek

Czołowa blogerka modowa Jessica Mercedes, a właściwie Jessica Mercedes Kirschner jest córką Polki i Niemca. Obecnie może pochwalić się współpracą z czołowymi czasopismami modowymi i ogromnym doświadczeniem w branży?

Jessica Mercedes 2016

Za co rzesze dziewcząt kochają osobę ze świata przepychu, mody i drogich ciuchów? Za to, że była jedną z nich, a swoje stanowisko zawdzięcza sobie. Zaczynała jako zwykła szafiarka prowadząca bloga, jak wiele innych dziewcząt w jej wieku.

Z pewnością jest osobą, którą da się lubić. Jej poczynania śledzone są przez setki tysięcy fanek i ganów zarówno na Instagramie, jak i Facebooku. Samym początkującym w branży radzi, by nie poddawały się, systematycznie dążyły do wyznaczonego celu, a przede wszystkim nie szły utartymi szlakami. Bo w modzie liczy się wyrazistość, pomysł na siebie i indywidualny, niepowtarzalny styl.

Sama przyznaje, że chciałaby się kształcić za granicą na kierunku modowym, na co odkłada zarobione pieniądze. Buty, ubrania i przeloty na wydarzenia branżowe są często prezentami od poszczególnych firm, toteż jej stylizacje stają się coraz bardziej profesjonalne.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*