Modna, wakacyjna stylizacja prosto z second handu Metka

Sezon wakacyjny trwa w najlepsze. Plaża, słońce, jezioro… Taką namiastkę wypoczynku przygotowaliśmy dziś dla Was w formie stylizacji.

Biel i błękit – bo to w nich zamyka się całość zestawu. Odcienie wody, nieba i świeżości – właśnie z tym kojarzą nam się wakacje. Warto korzystać z pogody, a w szczególności ze słońca, teraz kiedy to projektanci zalecają odsłaniać ramiona. Warto przy okazji pamiętać o podkreśleniu opalenizny – białe spodnie zrobią to idealnie.
Całość nabiera folkowych klimatów, a to za sprawą dodatków – słomianego kapelusza i dużej torby. Do tego buty – fason, który najlepiej sprawdza się na plaży – japonki. Tutaj z modnym, dzierganym motywem.
Pozostaje nam się spakować i wyruszyć na pobliską plażę – zalew lub jezioro.

Wiecie co jest najlepsze w tej stylizacji? Cena! Wartość całego zestawu wynosi tylko 103 zł! Dodatkowo są to ubrania zgodne z trendami! Takie to właśnie można znaleźć w sklepie z odzieżą używaną. 🙂
Stylizacja pochodzi z second handu Metka. Zajrzyjcie do niego koniecznie przy najbliższej wizycie w Krakowie.

Second hand Metka, ul. Beskidzka 30/2c, Kraków

Photo: Izabela Adamczyk
MUA: Magda Zemowska
Model: Maryna Bonadrevska
Stylist: MMadej Fashion

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*