Peeling kawowy

Peelingi różnego rodzaju towarzyszą nam zarówno podczas pielęgnacji twarzy, jak i poszczególnych fragmentów ciała, a nawet skóry głowy. Pozwalają na pozbycie się martwego naskórka, wygładzenie skóry, a często nawet zredukowanie problemu wrastających włosków.

Zazwyczaj po preparat udajemy się do drogerii bądź apteki i stawiamy na produkty o mocno chemicznym składzie. Tymczasem dary natury, które każda z nas posiada w domu są równie skuteczne, a mniej inwazyjne. Nie uczulają, nie wpływają negatywnie na procesy naszej skóry, nie pozostawiają po sobie nieprzyjemnego swędzenia i podrażnień.

coffee-scrub-1347383_640

W przypadku, gdy chcemy zastosować peeling mechaniczny – warto zastosować zmielone ziarna kawy. Przydatne będą nawet te zaparzone jakiś czas temu. To dzięki nim, dość mokrym bądź z dodatkiem innego kosmetyku, zetrzemy niepotrzebne już komórki i będziemy mogły cieszyć się wygładzoną skórą bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*