Pokonaj słońce z DAX SUN 2016

Każda z nas niejednokrotnie borykała się z problemem spalonych ramion, schodzącej po kilku dniach skóry i nieestetycznego zaczerwienienia z powodu poparzenia słonecznego.

A przecież w opalaniu nie o to chodzi. Miało być pięknie i brązowo, a wyszło jak zawsze. Nigdy więcej nie daj się słońcu! Postaw na ochronę i pielęgnację skóry, by cieszyć się wymarzonymi rezultatami.
Te wakacje będą inne niż poprzednie, a wszystko za sprawą fotostabilnych filtrów UVA/UVB, które znajdują się w produktach czołowego producenta kosmetyków do opalania i pielęgnacji skóry po nim – DAX SUN.
Dlaczego właśnie te kosmetyki?

  • PPD – współczynnik wskazujący na ochronę UVA stanowi zawsze 1/3 współczynnika SPF
  • produkty charakteryzują się wyższą wodoodpornością, co zapobiega ich usuwaniu wraz z kontaktem z wodą
  • zapobiegają nie tylko poparzeniom, ale także fotostarzeniu skóry
  • przebadane dermatologicznie, pozbawione parabenów i alergenów – z myślą o delikatnej skórze konsumentów

DAX SUN w swojej ofercie na lato 2016, pod hasłem “Słońce pod kontrolą” nie zapomniał o ciągle pełnych damskich torebkach i stworzył wersję podróżną emulsji do opalania, w zróżnicowanych zapachach i SPF 15 (Majorka), 30 (Acapulco) oraz 50 (Copacabana) – dla każdej coś dobrego.

dax travel

Nowość, która również powinna przykuć uwagę to 2w1, czyli przyspieszone opalanie w połączeniu z ochroną przed promieniowaniem UV, określoną liczbą 15. Pomoże Ci w szybszym nabraniu kolorów, zapewni trwałą i głęboką opaleniznę, jednocześnie – jak każdy produkt z linii – chroniąc przez przebarwieniami, nowotworem skóry, zapewniając odżywienie i nawilżenie, za które w tym przypadku odpowiedzialne jest masło kakaowe oraz olej arganowy.

dax sun przyspieszacz opalania

W serii pojawił się także balsam pod prysznic, ułatwiający odżywianie skóry po dniu spędzonym na plaży, a także suchy olejek do opalania z olejami macadamia i marula SPF 15, do skóry o ciemnej karnacji oraz kosmetyki kierowane do najmłodszych. Zastosowanie pozycji stworzonych specjalnie dla Ciebie pozwoli na zachowanie skóry w dobrej kondycji zarówno wizualnej, jak i zdrowotnej.

Pamiętajcie, że z pozoru niewielkie słońce może płatać wielkie figle!

 

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*