Profesjonalnie zamaskuj pryszcze

Pryszcze pojawiają się nawet na najlepszej cerze i nie ma się temu co dziwić. Hormony, dieta, kosmetyki, pielęgnacja i czynniki zewnętrzne stanowią o drobnych problemach skórnych.

Makijaż pryszcze

Staramy się je maskować przy pomocy korektorów, czasem podkładów i pudru, jednak nie zawsze przynosi to rezultaty. Bardzo często niezadowolenie z pokrycia kończy się nałożeniem kolejnej warstwy specyfiku, co zamiast pomagać, szkodzi, bowiem pryszcz staje się coraz bardziej wypukły.

Rozwiązaniem może okazać się zastosowanie korektora w sztyfcie i późniejsze pokrycie go pudrem. Najlepiej sprawdzą się te o zielonym odcieniu, które pozwolą zamaskować zaczerwienienie bądź w kolorze skóry lub ciemniejsze. Tak ciemniejsze.
Zazwyczaj stosujemy jaśniejszy korektor, co jest błędem. To, co jest jaśniejsze zostaje wyeksponowane, jest optycznie większe i bardziej widoczne, a nie o to nam chodziło.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*