Selfie pupy od Calvina Kleina

Amerykańska marka może pochwalić się rzeszą wiernych konsumentów. Znana z bogatej kolekcji ubrań, bielizny i dodatków, nie unika kontrowersji, bo jak inaczej określić zatrudnienie do kampanii reklamowej piosenkarza – Justina Biebera?

Tym razem na sesji pojawiły się: aktorka Klara Kristin oraz modelki: Abbey Lee Kershaw, Kendall Jenner i Saskia de Brauw. Zdjęcia z rozkrojonymi grejfrutami i dość erotyczny charakter sesji to nic w porównaniu z tym, co Calvin zafundował fanom przy reklamie jeansów.

Calvin Klein jeansy 2016

Fotografia prezentująca i promująca jeansy z nowej kolekcji to nic innego, jak zdjęcie pupy, na którą wkładane są spodnie. Internet huczy od hasła “belfie”, mającego oznaczać selfie zrobione od tyłu.

Kolejne kontrowersje z pewnością przyczynią się do jeszcze większego echa, jakim odbije się nowa kolekcja w świecie mody. Czy Calvin potrzebuje promowania swojego brandu w atmosferze skandalu? Zdawać by się mogło, że marka ma tak silną pozycję na rynku, że nie musi obierać takich form reklamy.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*