Triki i sposoby na luksusowy look

Na początku trzeba zaznaczyć, że luksusowy look wcale nie jest jednoznaczny z wydawaniem fortuny w drogich butikach. Każda z nas może wyglądać modnie, stylowo i luksusowo. Jak zatem osiągnąć taki efekt?

Pierwszą zasadą jest minimalizm. Jeśli obwiesisz się mnóstwem sztucznej biżuterii i nieumiejętnie połączysz kolory, twojej stylizacji daleko będzie do luksusu. Pamiętaj, że najlepiej prezentują się stylizacje utrzymane w jednej gamie kolorystycznej oraz tzw. total look, czyli cała sylwetka w jednym kolorze. W trakcie zakupów postaw na ponadczasowe ubrania i dodatki, które nigdy nie wyjdą z mody, jak np. mała czarna, elegancka torebka, fajne szpilki czy stylowy płaszczyk.

Po drugie, kupuj ubrania dobrej jakości. Jeśli coś jest tanie, to nie oznacza, że jest do niczego. W zwykłych sieciówkach można znaleźć wiele modnych, dobrze wykonanych ubrań.
I po trzecie – nie kopiuj bezmyślnie stylizacji gwiazd i modelek z wybiegów oraz zestawów z witryn sklepowych. Coś, co dobrze się prezentuje na modelce lub manekinie, nie zawsze będzie pasowało również tobie. Po prostu bądź sobą!

Zdjęcia: www.krakowskieszafiarki.pl/mala-czarna

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*