Zabawna sałatka

Od dawna obserwujemy prześmiewcze komentarze pod zdjęciami kobiet, jedzących sałatkę. Pojawiają się pytania, czy sałatka jest aż tak zabawna, co spowodowało tak gromki śmiech itd…

salad-374173_640

Człowiek nie królik i samą sałatką żywić się nie będzie, ale warzywa dostarczone choćby w ten sposób są kluczowe dla zachowania zdrowia i urody. Antyoksydanty, które wychwycą wolne rodniki, witaminy i błonnik wspomagający trawienie, a przy tym niska kaloryczność posiłku to tylko niektóre z sałatkowych zalet.

Oczywiście żywienie się samą zieleniną nie jest odpowiednim pomysłem, ale powinna pojawiać się ona na naszych talerzach możliwie jak najczęściej, w towarzystwie owoców morza, kurczaka bądź innego źródła białka.

Zabawne sałatki mogą nam w tym pomóc, a przesłanie zdjęć jest jasne – dobrze odżywiony organizm to poprawa samopoczucia!

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, ocena: 5,00 na 5)
Loading...


Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*