ZOEVA Cocoa Blend – poznaj moc makijażu

Jeśli szukasz dobrej palety cieni, która będzie warta nawet swojej wyższej ceny, postaw na paletę Cocoa Blend z ZOEVY. ZOEVA to młoda, ceniona niemiecka marka kosmetyczna.

Firma oferuje swoim klientkom palety cieni, które mają naprawdę świetną jakość. Cienie są bardzo dobrze napigmentowane, łatwo się blendują oraz, co niezwykle istotne, nie osypują się. Makijaż przy ich użyciu to sama przyjemność. Paleta z pewnością usatysfakcjonuje każdą z was – zarówno profesjonalną wizażystkę, jak i tę, która dopiero zaczyna swoją przygodę z makijażem. Nie chcesz żałować wydanych pieniędzy? Postaw na ZOEVĘ.
Cena ok. 90 zł.

Źródło: www.zoevacosmetics.com

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, ocena: 5,00 na 5)
Loading...


1 komentarz

  1. Mam ją <3 szczególnie maty to rewelacja a te błszczące maja satynowe wykonczenie i super trzymaja sie na oku. Zastanawiają mnie jeszcze inne palety Zoeva, ktoś miał? 🙂

Zostaw komentarz

Szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli mamy inne zdanie. Blokujemy konta Użytkowników którzy spamują i nie przestrzegają netykiety. Zapisanych komentarzy nie można edytować, prosimy więc o uważne redagowanie wpisów. Wszystkie wpisy nowych Użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*